Witaj, jesteś naszym: 128885 Gościem
 
 
O Firmie
 
  o nas  
 
 
 

O Firmie

Niniejszym pragnęlibyśmy zaproponować Państwu nawiązanie współpracy w zakresie usług geodezyjnych i kartograficznych. W naszym działaniu stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług, które zapewnia znajomość rynku, wieloletnie doświadczenie, doskonałe i nowoczesne zaplecze techniczne oraz wysokie kwalifikacje naszych fachowców.

Dysponujemy nowoczesnymi systemami pozycjonowania i postprocesingu danych pomiarowych, stanowiących zamknięty ciąg technologiczny, którego ostatnim ogniwem jest produkt finalny w postaci mapy. Posiadamy wymagane uprawnienia zawodowe niezbędne w naszym kraju do wykonywania prac geodezyjnych i kartograficznych.

Nasze opracowania spełniają wymogi formalne i merytoryczne stawiane przez przepisy prawne i standardy zawodowe, charakteryzują się również dużą dokładnością, estetyką i czytelnością.

Mamy nadzieje, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie.
Liczymy na kontakt z Państwa strony w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji i przeanalizowania możliwości podjęcia współpracy.
 

       

 geodeta Pruszków, geodeta Brwinów, geodeta Nadarzyn

 
     
 
EFEMERYDA Pracownia Usług Geodezyjnych i Kartograficznych
Daria Puchalska
ul. Armi Ludowej 6/8
24-100 Puławy
NIP: 716- 244-59-54
e-mail:
daria.puchalska@efemeryda.com.pl
lukasz.puchalski@efemeryda.com.pl
tel.
503 876 363
514 746 250
 
         
  Projekt i wykonanie: PROPAGANDA.FM Studio Reklamy O Firmie  |  Oferta  |  Dokumenty do pobrania  |  Nasze prace  |  Partnerzy  |  Kontakt